Restaurace

Restaurace nabízí zejména českou kuchyni s širokým výběrem piv, vín a nealkoholoických nápojů. Každý den je připraveno menu hotového jídla - polévka s hlavním chodem, vždy ale u nás najdete v nabídce domácí halušky, domácí bramborák, pokrmy z masa včetně ryb, pokrmy bezmasé či jen menší předkrmy. Také pořádáme různé akce, kdy je stálá nabídka kuchyně obohacena o další pokrmy v závislosti na dané akci. Například na Velikonoce si můžete vychutnat pečené kuřátko s velikonoční nádivkou nebo na Svatého Martina pečenou husu se zelím a knedlíkem. Akce trvají vždy jen několik dní a o jejich pořádání se snažíme informovat na stránce aktuality.

Restaurace je rozdělena na dvě části. Primárně využíváme přední část v nižší části budovy, abychom byli schopni Vás - naše hosty snadno a rychle obsloužit. V této části restaurace oceníte příjemně laděný interiér, krb či chladící boxy s širokým výběrem vín.

Druhou - zádní část využíváme v případě, kdy již nestačí kapacita přední části restaurace (například během doby obědů), nebo když se s námi domluvíte na pořádání společenské údálosti, rádi část restaurace vyhradíme pouze Vám. Druhá část restaurace nabízí televizi a možnost uspořádat prostory dané situaci, například při pořádání taneční zábavy. Vše záleží na vzájemné domluvě, pokud tedy přemýšlíte o pořádání jakékoliv společenské události, neváhejte nás kontaktovat.

V letních měsících je možné využít venkovní terasy, kde jsou připravena krytá místa o kapacitě 40 míst a kde Vás obsloužíme stejně pohotově jako uvnitř.

 
 

Jídelní lístek

Nápojový lístek

Vinný lístek

Fotogalerie restaurace