Zima

 

Běžecké lyžování

 
V okolí Mariánských Lázní se pravidelně upravuje se cca 90 km stop. Z toho 90% tratí má 2 stopy. Zpravidla jsou upraveny stopy kolem Golfu a přilehlé tratě vedoucí lesem, tzn. žlutá a modrá stopa. Pokud napadne sníh, trvá cca 3 dny, než jsou všechny stopy kompletně upraveny. Např. červená trať vedoucí k Rájovu a tratě pro bruslení jsou ve volném prostranství a jsou tedy nejnáročnější na údržbu – při sněhu a větru se tvoří závěje a sněhové jazyky. V případě příznivých podmínek se upravují také neznačené trasy na Mnichov a Kladskou. Průjezdnost všech tras ovlivňuje také těžba dřeva, případně další okolnosti.
 
Aktuální úpravu stop můžete sledovat na webových stránkách Skinordic ML a následujících odkazech:
 
 

Sjezdové lyžování

www.snowhill.cz

Skiareál Mariánky nabízí ideální lyžařské podmínky a terény pro každého. Délka sjezdových tratí v areálu je 1600 metrů. K dopravě lyžařů slouží kabinková lanová dráha a dva moderní lyžařské vleky s celkovou kapacitou 2500 osob/hod. Areál je v provozu na denní i večerní lyžování. Sjezdové tratě jsou denně upravovány a celý areál je vybaven zasněžovacím systémem. 
 
Zákazník má široký výběr časových jízdenek od půldenních, denních až po vícedenní včetně výrazných slev pro skupiny a lyžařské výcviky.
 

Zimní stadion

 
V roce 1975 byl zahájen provoz zimního stadionu v Mariánských Lázních. Bohužel vinou špatné konstrukce a váhy sněhu dne 6. 12. 1981 spadla střecha. Znovuotevřen byl až v červnu 1988. Do roku 2007 byl v provozu vždy od července do dubna. V červnu roku 2007 byl kompletně opraven betonový podklad ledové plochy a zimní stadion začal fungovat celoročně.
 
Zimní stadion je v letních měsících využíván pro mezinárodní hokejové školy. Během roku vytváří zázemí nejen pro hokejový oddíl HC Mariánské Lázně a oddíl krasobruslení, ale také pro soustředění reprezentačních mužstev České republiky, koncerty a sportovní akce.
 

Plavecký bazén

 
 Krytý plavecký bazén v Mariánských Lázních nabízí návštěvníkům k dispozici plavecký bazén 25 metrů a dětský bazén. Z dalších služeb lze potom využít ohřívárnu, vířivky, kadeřnictví, masáže a bar.