Openning hours: daily 10am - 11pm

Welcome on Hostinec U PEJSKA A KOČIČKY websites

Vítáme Vás v Hostinci u pejska a kočičky.

Navazujeme na pohostinské služby, které tento dům nabízel již v roce 1877 (Hostinec u Šikrů – Gasthaus Schicker ). Poskytujeme ubytovací kapacity v devíti standartně vybavených pokojích za velmi příznivé ceny. Dvě restaurace ( obě výhradně nekuřácké ) nabízejí bohatý jídelní lístek založený na domácí české kuchyni z čerstvých surovin. Pokud ve Vašem pokrmu ucítíte bylinky, věřte, že tato vůně i chuť pochází z naší zahrádky. Základem hovězího menu je maso z biochovu masného plemene Charrolais, které je chováno na pastvinách v okolí Podhorního vrchu. To stejné můžeme hrdě říct i o pokrmech ze zvěřiny, původ – Podhorní vrch. K našim kulinářským dobrotám nabízíme nadstandartní nápojový lístek. Mimo jiné si Vám dovolujeme doporučit lahodný pivní mok z regionálního pivovaru Chodovar a velký výběr prvotřídních vín různých kategorií ze dvou moravských vinařství Znovín a Lahofer.

Okolí našeho hostince nabízí netradiční možnosti k relaxování: Turistické vycházky do širokého okolí, pro cyklisty rozsáhlou síť cyklostezek ( u nás začínáte v nadmořské výšce cca 800 metrů, půjčovna horských přímo v hostinci ), golf pro pokročilé i začátečníky ( golfový areál se cvičnou loukou je vzdálen 500 metrů ), pro lovce bohatý lovecký revír, sportovní rybáři najdou v dosahu atraktivní pstruhovou i mimopstruhovou vodu. V zimě se můžeme pochlubit strojově upravenou lyžařskou běžeckou stopou v celkové délce 40-60 km ( nástupiště do stopy je 300 metrů od hostince ), lyžařským svahem s umělým zasněžováním a osvětlením pro večerní lyžování ( vzdálenost k vleku jsou 2 km ). V samotném lázeňském městě najdete plno dalších sportovních i kulturních aktivit.

Příjemný pobyt přeje kolektiv hostince

Hostinec sídlí v příjemném prostředí na adrese Závišín 35, Mariánské Lázně. Pro rezervaci pokoje nás neváhejte kontaktovat.

11.-13. listopadu 2016 - Svatomartinská husa a Svatomartinská vína


Více v aktuality